IGRE http://igre.ona-on.net/.arkadne-igre Igre - Arkadne: najboljše igre Tue, 26 Sep 2017 18:17:04 +0200 sl-SI http://igre.ona-on.net/templates/igre/img/igre-logo-small.gif IGRE http://igre.ona-on.net Mario Na čolnu http://igre.ona-on.net/arkadne-igre/mario-na-colnu http://igre.ona-on.net/arkadne-igre/mario-na-colnu Wed, 27 Jun 2012 11:04:27 +0200
Mario v malo drugačnem okolju kot ponavadi. ]]>
Luigi http://igre.ona-on.net/arkadne-igre/luigi http://igre.ona-on.net/arkadne-igre/luigi Mon, 25 Jun 2012 10:59:32 +0200
Se še spominjate dobrega Luigija?]]>
Lovec na Zlato http://igre.ona-on.net/arkadne-igre/lovec-na-zlato http://igre.ona-on.net/arkadne-igre/lovec-na-zlato Mon, 11 Jun 2012 10:12:50 +0200
Ulovite kolikor zlata laho. Vsako stopnjo ga je potrebno več tako da ne bodite zapravljivi.]]>
Mario Lovilec http://igre.ona-on.net/arkadne-igre/mario-lovilec http://igre.ona-on.net/arkadne-igre/mario-lovilec Sat, 09 Jun 2012 10:02:48 +0200
Bodite Mario in ulovite čim več kovancev.]]>
Kvadratni Bojevnik http://igre.ona-on.net/arkadne-igre/kvadratni-bojevnik http://igre.ona-on.net/arkadne-igre/kvadratni-bojevnik Tue, 22 May 2012 12:59:01 +0200
Premagajte ovire na vaši poti kot nori kvadrat.]]>
Bombončki http://igre.ona-on.net/arkadne-igre/bomboncki http://igre.ona-on.net/arkadne-igre/bomboncki Thu, 12 Apr 2012 13:13:19 +0200
Ulovite kar se da veliko bombončkov.]]>
Stari Odbijalec http://igre.ona-on.net/arkadne-igre/stari-odbijalec http://igre.ona-on.net/arkadne-igre/stari-odbijalec Mon, 03 Oct 2011 12:02:58 +0200
Brick breaker kot ena izmed prvih iger, ki so postale legende.]]>
Spretnost in miselnost http://igre.ona-on.net/arkadne-igre/spretnost-in-miselnost http://igre.ona-on.net/arkadne-igre/spretnost-in-miselnost Mon, 03 Oct 2011 12:02:03 +0200
Igra pri kateri morate uporabiti tako glavo kot roke. ]]>
Branilec Dreves http://igre.ona-on.net/arkadne-igre/branilec-dreves http://igre.ona-on.net/arkadne-igre/branilec-dreves Mon, 03 Oct 2011 11:57:29 +0200
Obrani drevesa pred uničenjem.]]>
Divja Guma http://igre.ona-on.net/arkadne-igre/divja-guma http://igre.ona-on.net/arkadne-igre/divja-guma Tue, 16 Aug 2011 12:53:16 +0200
Peljite gumo in poberite vse da se vam odpre izhod.]]>
Obrani Kroglico http://igre.ona-on.net/arkadne-igre/obrani-kroglico http://igre.ona-on.net/arkadne-igre/obrani-kroglico Wed, 10 Aug 2011 14:18:08 +0200
Obrani kroglico pred sovražnimi kroglicami.]]>
Nabiralec Piva http://igre.ona-on.net/arkadne-igre/nabiralec-piva http://igre.ona-on.net/arkadne-igre/nabiralec-piva Mon, 08 Aug 2011 09:04:49 +0200
Zberite vse pivo, ki ga najdete.]]>
Nori Nogomet http://igre.ona-on.net/arkadne-igre/nori-nogomet http://igre.ona-on.net/arkadne-igre/nori-nogomet Fri, 29 Jul 2011 15:05:37 +0200
Igrajte zabavno vrsto nogometa. Lahko ukrotite žogo?]]>
Odbijalec http://igre.ona-on.net/arkadne-igre/odbijalec http://igre.ona-on.net/arkadne-igre/odbijalec Wed, 27 Jul 2011 14:01:52 +0200
Bojuj se v vesolju in ustvarjaj ščit da se obvaruješ pred drugimi vesoljskimi ladjami.]]>
Incepcija http://igre.ona-on.net/arkadne-igre/incepcija http://igre.ona-on.net/arkadne-igre/incepcija Wed, 27 Jul 2011 14:00:56 +0200
Svet v katerem veljajo drugačna pravila gravitacije. Podaj se na pustolovsko pot.]]>
Snežna Krogla http://igre.ona-on.net/arkadne-igre/snezna-krogla http://igre.ona-on.net/arkadne-igre/snezna-krogla Mon, 25 Jul 2011 13:27:41 +0200
S snežno kroglo podrite kar se da veliko ljudi. Pazite na koče ker vas ustavijo.]]>
Nori Pacman http://igre.ona-on.net/arkadne-igre/nori-pacman http://igre.ona-on.net/arkadne-igre/nori-pacman Thu, 21 Jul 2011 09:59:49 +0200
Vsi poznate Pacmana Cilj igre je popolnoma enak. Pojej vse vendar se pri tem ne pusti ujeti. ]]>
Mišjelov http://igre.ona-on.net/arkadne-igre/misjelov http://igre.ona-on.net/arkadne-igre/misjelov Thu, 21 Jul 2011 09:54:53 +0200
Usmerjajte miško da razbije strukture na kar se da veliko delov.]]>
Ravnotezne krogljice http://igre.ona-on.net/arkadne-igre/ravnotezne-krogljice http://igre.ona-on.net/arkadne-igre/ravnotezne-krogljice Thu, 21 Jul 2011 09:48:42 +0200
Pazljivo spuščajte kroglice ne da bi izgubili ravnotežje.]]>
Spiderlad vs Batsman http://igre.ona-on.net/arkadne-igre/spiderlad-vs-Batsman http://igre.ona-on.net/arkadne-igre/spiderlad-vs-Batsman Sun, 12 Jun 2011 14:34:54 +0200
Pinball igra. Bori se proti superjunaku z vsemi močmi!]]>