IGRE http://igre.ona-on.net/.sportne-igre Igre - Športne: naključne igre Thu, 21 Mar 2019 15:25:56 +0100 sl-SI http://igre.ona-on.net/templates/igre/img/igre-logo-small.gif IGRE http://igre.ona-on.net Jamski človek in nogomet http://igre.ona-on.net/sportne-igre/Jamski-clovek-in-nogomet http://igre.ona-on.net/sportne-igre/Jamski-clovek-in-nogomet Thu, 12 Sep 2013 15:11:38 +0200
Spremeni se v jamskega človeka in odigraj najpopularnejšo igro na planetu.]]>
Rooftop Raiser http://igre.ona-on.net/sportne-igre/rooftop-raiser http://igre.ona-on.net/sportne-igre/rooftop-raiser Sun, 19 Dec 2010 11:38:54 +0100
Dirkaj po ulicah in čez strehe Londona, za namen zbiranja denarja za dobrodelne namene!]]>
Boat Rush 3D http://igre.ona-on.net/sportne-igre/boat-rush-3d http://igre.ona-on.net/sportne-igre/boat-rush-3d Tue, 16 Jun 2009 14:44:31 +0200
Dirka s čolnom]]>
Snežni dirkalnik http://igre.ona-on.net/sportne-igre/Snezni-dirkalnik http://igre.ona-on.net/sportne-igre/Snezni-dirkalnik Wed, 09 Nov 2011 11:06:33 +0100
Postanite poznik avtomobila, ki premaguje vse višinsko-snežne razmere. ]]>
Santa Rider http://igre.ona-on.net/sportne-igre/santa-rider http://igre.ona-on.net/sportne-igre/santa-rider Wed, 15 Dec 2010 14:47:16 +0100
Pelji božička po poti, da bo pravočasno prišel na cilj!]]>
Downhill Snowboard 2 http://igre.ona-on.net/sportne-igre/downhill-snowboard-2 http://igre.ona-on.net/sportne-igre/downhill-snowboard-2 Wed, 10 Mar 2010 15:38:47 +0100
Spusti se iz zasneženih vrhov in poskusi napraviti kar se da veliko trikov. Začetek je na easy, nato pa postaja zadeva vedno bolj divja. Pazi, da prideš do cilja v enem kosu!]]>
Helikopterska dirka http://igre.ona-on.net/sportne-igre/helikopterska-dirka http://igre.ona-on.net/sportne-igre/helikopterska-dirka Tue, 16 Jun 2009 14:44:31 +0200
Dirkaj s heliopterji...]]>
Billiard Blitz 3 http://igre.ona-on.net/sportne-igre/billiard-blitz-3 http://igre.ona-on.net/sportne-igre/billiard-blitz-3 Tue, 14 Dec 2010 14:22:25 +0100
Igra ima 3D žogo, realistično fiziko modeliranja, inteligenco in dinamične svetlobne učinke...]]>
Anin tenis http://igre.ona-on.net/sportne-igre/anin-tenis http://igre.ona-on.net/sportne-igre/anin-tenis Mon, 15 Mar 2010 12:17:04 +0100
Pomagaj Ani premagati Serenno v tenisu. Če zgrešiš, bo njeno krilo zaplapolalo, če pa dobiš točko... Vsakič, ko žoga prileti, moraš kliniti nanjo.]]>
Rugger Bugger rugby http://igre.ona-on.net/sportne-igre/rugger-bugger-rugby http://igre.ona-on.net/sportne-igre/rugger-bugger-rugby Tue, 16 Jun 2009 14:44:31 +0200
Prava moška igra ;-)]]>
Jet Ski Rush http://igre.ona-on.net/sportne-igre/jet-ski-rush http://igre.ona-on.net/sportne-igre/jet-ski-rush Sun, 20 Feb 2011 11:30:48 +0100
Zaženi svoj jet ski in se pripravi na adrenalinsko dogodivščino!]]>
Leden Rejli http://igre.ona-on.net/sportne-igre/leden-rejli http://igre.ona-on.net/sportne-igre/leden-rejli Mon, 25 Jul 2011 13:26:12 +0200
Tekmujte z vozili po ledeni tekmovalni stezi in premagajte vse ostale]]>
Nogomet http://igre.ona-on.net/sportne-igre/nogomet http://igre.ona-on.net/sportne-igre/nogomet Thu, 09 Jun 2011 13:47:45 +0200
Igra v kateri ne smeš spustiti žoge iz kroga! Brcaj jo tako dolgo, dokler ne zmagaš! ]]>
Bike Mania 4 http://igre.ona-on.net/sportne-igre/bike-mania-4 http://igre.ona-on.net/sportne-igre/bike-mania-4 Tue, 16 Jun 2009 14:44:31 +0200
Dirka z motorjem - po pisarni]]>
Mikro športi http://igre.ona-on.net/sportne-igre/mikro-sporti http://igre.ona-on.net/sportne-igre/mikro-sporti Tue, 12 Jan 2010 12:40:46 +0100
Igra z 30 nivoji in 7 življenji. Imaš vse, kar je potrebno za dokončanje izziva? Mini golf, nogomet, dirkanje, plezanje in še več v tej igri. Imaš nekaj sekund, da ugotoviš, kaj moraš narediti in zaključiti nalogo še preden se pojavi naslenji mikro šport. Na tekmovanju prejmeš nagrado, od Survivorja do Športnega boga, odvisno, kako hitro zaključiš posamzen nivo. ]]>
Deluxe biljard http://igre.ona-on.net/sportne-igre/deluxe-biljard http://igre.ona-on.net/sportne-igre/deluxe-biljard Sun, 21 Jun 2009 14:44:31 +0200
Klubski ali tekmovalni biljard!]]>
Konjeniška dirka http://igre.ona-on.net/sportne-igre/konjeniska-dirka http://igre.ona-on.net/sportne-igre/konjeniska-dirka Wed, 21 Jul 2010 11:40:18 +0200
Na konju ste! Premagovati morate ovire. Srečno! :)]]>
Golfman http://igre.ona-on.net/sportne-igre/golfman http://igre.ona-on.net/sportne-igre/golfman Thu, 21 Oct 2010 13:21:03 +0200
Zabavna igra golfa.]]>
Svetovno z glavo http://igre.ona-on.net/sportne-igre/svetovno-z-glavo http://igre.ona-on.net/sportne-igre/svetovno-z-glavo Tue, 16 Jun 2009 14:44:31 +0200
Še svetovno prvenstvo v nogometu z glavo...]]>
BasketBall http://igre.ona-on.net/sportne-igre/basket-ball http://igre.ona-on.net/sportne-igre/basket-ball Tue, 07 Jun 2011 13:24:05 +0200
Štirje košarkarji igrajo na en koš. Vrži žogo naravnost v koš!]]>