IGRE http://igre.ona-on.net/.sportne-igre Igre - Športne: naključne igre Sun, 16 Dec 2018 00:49:04 +0100 sl-SI http://igre.ona-on.net/templates/igre/img/igre-logo-small.gif IGRE http://igre.ona-on.net Skateboard City http://igre.ona-on.net/sportne-igre/skateboard-city http://igre.ona-on.net/sportne-igre/skateboard-city Tue, 30 Mar 2010 16:56:24 +0200
Drži SPACEBAR nekaj časa in nato spusti in naredi nekaj visokih skokov. Pri trikih si pomagaj s kombinacijo tipke SPACEBAR in tipke Z in uspel boš nemogoče stvari!]]>
Smrtonosna dirka http://igre.ona-on.net/sportne-igre/smrtonosna-dirka http://igre.ona-on.net/sportne-igre/smrtonosna-dirka Sun, 05 Sep 2010 12:02:31 +0200
Streljajo na vas, vi pa se morate izogniti vsem oviram in priti na cilj. Srečno!]]>
Maximus http://igre.ona-on.net/sportne-igre/maximus http://igre.ona-on.net/sportne-igre/maximus Wed, 12 May 2010 12:43:34 +0200
Maximus te bo popeljal nazaj v rimske čase, kjer tekmuješ v metanju kopja. ]]>
Dare Devil 2 http://igre.ona-on.net/sportne-igre/dare-devil-2 http://igre.ona-on.net/sportne-igre/dare-devil-2 Tue, 16 Jun 2009 14:44:31 +0200
Izvajaj trike z motorjem!]]>
Bowling steza in keglji http://igre.ona-on.net/sportne-igre/Bowling-steza-in-keglji http://igre.ona-on.net/sportne-igre/Bowling-steza-in-keglji Tue, 08 Nov 2011 10:59:03 +0100
Poigrajte se s keglji na bowling stezi. ]]>
Enajstmetrovke na svetovnem http://igre.ona-on.net/sportne-igre/enajstmetrovke-na-svetovnem http://igre.ona-on.net/sportne-igre/enajstmetrovke-na-svetovnem Fri, 09 Jul 2010 15:25:11 +0200
Včasih je potrebno za zmago streljati enajstmetrovke. Zabij gol Angležem, Američanom ali Alžircem!]]>
Bike Mania 5 http://igre.ona-on.net/sportne-igre/bike-mania-5 http://igre.ona-on.net/sportne-igre/bike-mania-5 Thu, 10 Mar 2011 11:44:31 +0100
Moto dirke ponovno v akciji!]]>
Urban Truck http://igre.ona-on.net/sportne-igre/urban-truck http://igre.ona-on.net/sportne-igre/urban-truck Mon, 24 Jan 2011 14:46:33 +0100
Tvoj cilj je priti do kontrolne točke, kakor hitro je mogoče preko vseh ovir! ]]>
BMX park http://igre.ona-on.net/sportne-igre/bmx-park http://igre.ona-on.net/sportne-igre/bmx-park Tue, 23 Sep 2014 09:53:54 +0200
Kako spretni ste s svojim BMX kolesom? Dokažite v parku.]]>
Mini Moto http://igre.ona-on.net/sportne-igre/mini-moto http://igre.ona-on.net/sportne-igre/mini-moto Tue, 16 Jun 2009 14:44:31 +0200
Dirkajte z mini motorji]]>
Nogometni fliper http://igre.ona-on.net/sportne-igre/nogometni-fliper http://igre.ona-on.net/sportne-igre/nogometni-fliper Tue, 16 Jun 2009 14:44:31 +0200
Spletna različica igre fliper z nogometno tematiko!]]>
Ragbi http://igre.ona-on.net/sportne-igre/ragbi http://igre.ona-on.net/sportne-igre/ragbi Mon, 19 Jul 2010 13:05:30 +0200
Igrajte ragbi!]]>
Dirt bike 4 http://igre.ona-on.net/sportne-igre/dirt-bike-4 http://igre.ona-on.net/sportne-igre/dirt-bike-4 Tue, 16 Jun 2009 14:44:31 +0200
Z motorjem čez vse ovire]]>
Max motokros http://igre.ona-on.net/sportne-igre/max-motokros http://igre.ona-on.net/sportne-igre/max-motokros Tue, 16 Jun 2009 14:44:31 +0200
Dirkajte z motorjem preko raznih ovir.]]>
Miniclip Rally http://igre.ona-on.net/sportne-igre/miniclip-rally http://igre.ona-on.net/sportne-igre/miniclip-rally Tue, 16 Jun 2009 14:44:31 +0200
Rally vožnja]]>
Scooby Doo Big Air 2 http://igre.ona-on.net/sportne-igre/scooby-doo-big-air-2 http://igre.ona-on.net/sportne-igre/scooby-doo-big-air-2 Tue, 16 Jun 2009 14:44:31 +0200
Obvladaš skejt? Skoči kar se da visoko!]]>
Mestno srfanje http://igre.ona-on.net/sportne-igre/mestno-srfanje http://igre.ona-on.net/sportne-igre/mestno-srfanje Tue, 16 Jun 2009 14:44:31 +0200
Spustite se s surfom po reki, ki teče skozi mesto.]]>
Pijana Vožnja http://igre.ona-on.net/sportne-igre/pijana-voznja http://igre.ona-on.net/sportne-igre/pijana-voznja Fri, 19 Aug 2011 16:20:49 +0200
Preverite kako je če vozite vinjeni. ]]>
Ultimate Racing http://igre.ona-on.net/sportne-igre/ultimate-racing http://igre.ona-on.net/sportne-igre/ultimate-racing Sun, 19 Sep 2010 14:44:31 +0200
Ultimativna dirka z avtomobili.]]>
Master dirka http://igre.ona-on.net/sportne-igre/master-dirka http://igre.ona-on.net/sportne-igre/master-dirka Wed, 01 Dec 2010 13:11:35 +0100
V tej 3D igri morate zmagati!]]>